SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Cam Cephe Giydirme

Yoğurtçuoğlu Yapı, Cephe camlamaların yapılacak binanın coğrafi konumu ve istenilen özelliklere göre Isı kontrolü, Güneş kontrolü, Isı ve güneş kontrolü,emniyet ve güvenlik kontrolü sağlayan yalıtım camları üretmektedir. Üretmiş olduğumuz camlar Cephe Kaplama ve Silikon cephe giydirme sistemlerinde, Spider cephe giydirme sistemlerinde profesyonel çözümler sağlamaktadır.

Silikon veya cam cephe giydirme sistemleri, cephede sürekli cam görüntüsünün olması istenildiğinde kullanılan giydirme cephe uygulamasıdır. Bu sistem, kapaklı giydirme cephe sistemindekine benzer ızgara sisteminin oluşturulması ve ızgara aralıklarına alüminyum çerçevelere yapıştırılmış cam kasetlerin takılması ile gerçekleştirilmektedir.

Silikon giydirme cephe sisteminin uygulanacağı yapıdan alınan ölçülere göre hazırlanacak imalat projesine uygun olarak düşey taşıyıcı ve yatay taşıyıcı profillerin gerekli kesim, delik, kanal vb. işlemleri tamamlanır. Giydirme yapılacak yapının kat döşemelerine, ayarlı ankrajlara düşey taşıyıcı alüminyum profiller asılır. Düşey taşıyıcılar arasına yatay taşıyıcı profiller bağlanarak, giydirme cepheyi oluşturacak ızgara sistemi hazırlanmış olur.

Detaylı bilgi ve proje talepleriniz için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.