SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Fotoselli Kapı

Kapı boşlugu üzerine asılan bir ray üzerinde kayarak hareket eden tek veya çift yöne açılan kanatlardan oluşan bir kayar kapı düzeneğinin otomatik hale getirilmesine fotoselli kapı adı verilmektedir..

Otomatik kapılar ismi ile de sıkça anılan bu kapılar toplu alanlarda bolca kullanılan geçiş sistemlerinden sadece birisidir. Özellikle avmlerde, iş merkezleri girişlerinde insan topluluklarının giriş ve çıkışının yaptığı alanlarda kullanılan bu kapılar kapı sisteminin üzerine yerleştirilmiş olan fotosel sistemini kullanarak açılıp kapanmaktadır. Fotosel sistemi sayesinde bu ürünler kapıya yaklaşan insanı algılar ve kapı açılma işlemini kendi yapar, insanın kapıdan geçişinin ardından ise kapı kendi kendine otomatikmen kapanır.

Fotoselli kapılar
geçiş kolaylığı sağlayarak geçişlerin pratik ve hızlı olmasını elde etmektedir. Uzun süre açık veya kapalı kalmayan yapılar ile yapı içerisinde hava sirkulasyonu da sağlanmış olacaktır. Isı kaybını da en az seviyeye indirebileceğiniz bu kapı sistemlerinde enerjiden de tasarruf sağlayacaksınız.

Ürünümüzün kullanım alanları oldukça çeşitlidir. Hastane, sağlık ocağı, market, tren / metro istasyon ve garları, kamu binaları, otomobil sergileme alanları, havalimanları, AVM’ler, oteller ve fabrikalar gibi pek çok örnek verilebilir. Ürünümüz kullanım ihtiyacına göre boyut değiştirebilirler.

Ayrıntılı bilgi için iletişim sayfamızdaki numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.