SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Hakkımızda

Yoğurtçuoğlu Yapı giydirme cephe ve doğrama sektöründe imalat ve montaj yapan bir kuruluştur. Amacı alüminyum sektöründe kalite, özgünlük, güven, estetik ve ekonomik çözümler üreterek sektöründe varlığını sürdürmektir. Firmamız sektördeki gücünü öncelikle tecrübeli kadrosundan, dürüst iş ahlakından, uzun yıllardır sahip olduğu sabit personelinin bilgi birikiminden ve eğitimli yönetim kadrosundan almaktadır.

Yoğurtçuoğlu Yapı gerek tasarım, gerekse uygulamada ürünlerini uluslararası kalite standartları içerisinde sunmaktadır.  Sürekli büyüme ve ilerleme vizyonu ile sizlerin memnuniyeti önderliğinde çalışmalarına devam etmektedir. Sektör içinde oluşturmuş olduğumuz prestij ve güveni yöneticisinden işçisine kadar tüm çalışanlarımızın üstün çabalarıyla korumaya ve yükseltmeye çalışmaktayız.

Firmamız sadece ülkemizde değil yurt dışında da bir çok projenin, özellikle lüks otellerin dış cephe kaplaması ve alüminyum işlerinin yapımında emeği bulunmaktadır. Dünya´nın her yerinde profesyonel kadrosu ile hizmet verebilecek olan firmamız kurulduğu günden bu güne ileri görüşlülüğü ile daima kendini bir adım öteye taşımaktadır.

Yoğurtçuoğlu Yapı hizmet verdiği tüm branşlarda alanında yetişmiş tecrübeli çalışanları ile kaliteli ve sorunsuz üretimi bir misyon olarak kendisine tanımlamış anlaştığı işlerde müşterilerine sağladığı alternatifli ödeme kolaylıkları ile de kendisini müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olarak ispatlamış öncü ve köklü bir marka değeri taşımaktadır.

Vizyonumuz
Her adımı ile mükemmeli arayarak imkânsızı başaran, başarısını tüm paydaşlarının sevgisi ve inancı ile büyüten lider marka olmak vizyonundayız.

Misyonumuz
Güven ve kalite odaklı yenilikçi bakış açısı ile; süreci iyileştirmeye adanmış çalışanlarıyla hizmet veren firmamız müşteri beklentilerini memnuniyete taşır ve amacına ulaştırır. Tüm sektörde takdir edilen hevesiyle öğrenmeyi taahhüt ederek sosyal sorumluluk bilinci ve yaşam kalitesini yükseltmek için çevresine değer katmak misyonumuzdur.

Yoğurtçuoğlu Yapı İstanbul Ümraniye Cam Balkon - Armut.com