SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Katlanır Isıcam

Yeni nesil katlanır ısıcam balkonlar ile yalıtımlı, toza rüzgara geçit vermeyen sistemlere sahip olabilirsiniz. Firmamız siz değerli müşterileri için sunmuş olduğu bu hizmet sistemleri ile klasik sistemlerden 5 kat daha fazla yalıtım sağlayacaktır.

Katlanır cam sistemlerinden farklı olan bu sistemler, özellikle ısı ve ses yalıtımında çok daha iyi olmaktadır. Aynı zamanda su geçirmezlik ve conta yalıtım sistemi ile diğer sistemlere bakıldığında da büyük fark elde etmektedir.

Isıcam özellikli sistemlerimiz mevcutta kullanılmakta olan cam balkon sistemlerinin diğer bir alternatifi olan sistemlerdir. Bu cam sistemlerinde kullandığımız camların özellikleri ve renkleri performans değerini yükseltir. Dört mevsim daha konforlu ve daha yalıtımlı mekanlarda yaşamanızı sağlar.

Katlanır ısıcam balkonlarımız binalarınıza estetik görünüm katar ve imar mevzuatına uygundurlar. Aynı zamanda bu sistemlerimiz ile çocuklarınız daima emniyetli bir şekilde balkonunuzda zaman geçirebilir. Firmamızın üretmiş olduğu ve uygulamasını yaptığı tüm ısıcamlar darbelere dayanıklıdır.

Sizlerde katlanır ısıcam balkon sistemlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için web sitemizin iletişim sayfasından bizlerle irtibata geçebilirsiniz.