SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Kompozit Kaplama

Kompozit Kaplamalar özellikle yapı sektöründe kullanılan bir ürün olmasına karşın, dekorasyon ve reklam gibi daha pek çok alanda da tercih edilen, kolay uygulama özelliği, ekonomik fiyatları, modern görünümü ve hafif yapısı ile hem ergonomik hem de sayısız avantajı bir arada barındıran özel bir üründür.

Firmamız sizlere kompozit panel uygulamaları, inşaat sektörüne yönelik modern cephe kaplama sistemleri çözümleri sunmaktadır. Kullanım alanları proje gereksinimleri ve tasarımları doğrultusunda oluşan talep ve ihtiyaca cevap verebilmek adına bir çok farklı kalınlıkta ve değişik alternatifler sunmaktayız..

Kompozit cepheler yüksek ısı yalıtım gücü, yangına karşı yüksek mukavemeti ve modern görüntüleri ile son yıllarda sıkça tercih edilmektedir.

Kompozit Kaplama Fiyatları konusuna gelince, sağladığı avantajlara göre son derece ekonomik maliyetli ve cazip koşullara sahip olan paneller, zengin renk seçenekleri ile de ayrıca tercih önceliği oluşturur.

Kompozit kaplama sistemlerimiz hakkında bilgi ve fiyat talepleriniz için iletişim sayfamızda yer alan numaralarımız aracılığı ile firmamıza ulaşabilirsiniz.