SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Motorlu Panjur

Motorlu panjur sistemleri ile binaların ve bütün yapıların güneş ışığı başta olmak üzere, doğa koşullarının yarattığı etkilere karşı koymak için pencere ve dükkan girişlerine uygulanan ve aynı zaman da iyi bir yalıtım sağlayan bu sistemlere panjur sistemleri denilmektedir.

Uygulanan alanların güvenliği iiçn de etkili bir sistem olan panjur sistemleri hırsızlık gibi kötülüklerin de önüne geçmektedir. Otomatik panjur sistemleri otomasyonun uygulandığı bir kumanda aracılığı ile zahmetsizce açılır ve kapanır sistemlerdir.

Yoğun iş hayatı olan kimseler için hem güvenli hem de zahmetsiz kullanımı olan bu sistemlerin sağladığı enerji tasarrufu ve binalarınıza kattığı uzun ömürle son yıllarda en çok tercih edilen uygulamalardır.

Firmamız uzun yıllardır sektörde her türlü panjur sistemini başarı ile uygulayan tecrübeli bir ekip ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Binalarınızın, iş yerlerinizin mimarisine ve renk konseptine uygun dekorasyon sağlayacak malzemelerimiz ile hem estetik hem de fonksiyonel bu ürünler hakkında bilgi ve fiyat teklifi için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.